Jaunojo kolegos savaitė

          Balandžio 4-8 dienomis visoje šalyje jau dešimtą kartą vykstanti „Jaunojo kolegos savaitė“, kuri subūrė virš 100 verslo bei valstybinių įstaigų ir dar daugiau mokytojų bei mokyklų, pasiryžusių padėti moksleiviams įsigilinti į pačias įvairiausias profesijas – nuo administratorės, archyvisto iki mediatoriaus ar teisėjo. 

Viena iš projekto dalyvių – informacinių technologijų įmonių grupės „Blue Bridge“ atstovė V. Gluoksnienė – teigė pastebinti jaunų žmonių profesinį neapsisprendimą: „Dėl tokių priežasčių projekto metu buvo stengiamasi vaikus supažindinti su kuo daugiau profesijų, mus pakvietė apie savo darbą papasakoti ir teisėjai, ir vadybininkai, ir administratoriai, bei personalo specialistai.

Mūsų mokyklos III-IV klasės mokiniai 2016-04-04 buvo išvykę į Mažeikių apylinkės teismą. Teisme mus pasitiko teismo rūmų administratorė, kuri aprodė teismo rūmų pastatą - pradedant raštine, baigiant teismo sale. Susitikome ir su tesėjo padėjėju, vyriausia teismo teisėja. Jie papasakojo apie savo veiklą, darbo krūvį bei dalinosi gyvenimiška patirtimi.

Komentarai

Rašyti komentarą