Išvyka į Klaipėdą

         Lankydamiesi Lietuvos Aukštojoje Jūreivystės Mokykloj  susipažinome su stojimo į LAJM sąlygomis, studijų aplinka (laboratorijomis, mokomaisiais treniruokliais.

        Klaipėdoje turėjome galimybę ne tik sužinoti, kaip gaminami  karameliniai saldainiai, bet ir patys jų pasigaminti. Tokią galimybę suteikė savo vartus mums atvėręs Klaipėdos konditerijos fabrikas, priklausantis konditerijos korporacijai „Roshen“.  biblioteka, auditorijomis).

Mes  turėjom galimybę pabendrauti su  studentais bei dėstytojais. Studijos organizuojamos šiuolaikiškai įrengtose auditorijose, laboratorijose. Praktiniai užsiėmimai vyksta naujai įrengtuose ar atnaujintuose treniruokliuose. Paskaitas dėsto patyrę  laivų kapitonai, vyr. mechanikai, dėstytojai, kurie savo profesinės veiklos patirtį ir žinias perduoda studentams. Studijų metu yra galimybė išvykti studijuoti pagal tarptautinių mainų programas dalinėms studijoms Europos universitetuose ir praktikai užsienio įmonėse.

Visų pirma sužinojome, kas yra visame pasaulyje žinoma korporacija „Roshen“, kokius skanėstus savo septyniuose fabrikuose Ukrainoje, Lietuvoje, Vengrijoje ir Rusijoje gamina,  kokius produktus saldainiams naudoja.  Žiūrėjome filmuką apie šokoladą – kada ir kaip jis atsirado, kaip kito jo vartojimo kultūra, kokių rūšių šokolado būna ir kuo jos skiriasi. Filmuką reikėjo  ne tik žiūrėti, bet ir atsakyti į klausimus.

Paskui aplankėme karamelės virimo, formavimo, vyniojimo skyrius. O ekskursijos pabaigoje laukė pats įdomiausias nuotykis – karamelės gamyklėlėje  savo rankomis pasigaminome tikrą ledinuką. Ekskursijos pabaigoje  gavome saldžių dovanėlių. Ekskursija esame patenkinti.

 

Komentarai

Rašyti komentarą