Karjeros (tėvų) diena

           2016-03-18 Sedos Vytrauto Mačernio gimnazijoje vyko karjeros (tėvų) diena.

IV-III klasių mokiniai klausėsi e- pamokos „Savarankiško gyvenimo pradžia“ video įrašą, kuriame patarimus davė Swedbank finansų instituto vadovė Odeta. Ši paskaita sudomino mokinius, paskatino domėtis savo ateitimi. Labiausiai sudomino pasakojimas apie kreditų istoriją ir pasekmes. Kurios nulems mūsų gyvenimo ateitį.

IV –II klasių mokiniais per trečią pamoką susipažino su 2016-2018 metų bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas tvarka.

Mokiniams Mažeikių gaisrinės vadovas Gintaras Žalys pristatė gaisrininko specialybę. Pakvietė vyresnių klasių mokinius dirbti gaisrininkais. Mokiniai susidomėję klausėsi privalumų ir sunkumų šiame darbe.

Per ketvirtą pamoką 603 pėstininkų kuopos vadas Rolandas Litvinas pasakojo apie savo veiklą, supažindino su kariuomenės veikla, kvietė savanoriauti. 

Komentarai

Rašyti komentarą